wtorek, 17 stycznia 2012

Kobieta kobiecie

Jako, że aktualnie nie dysponuję aparatem więc muszę się ratować inaczej. Na szczęście ostatnio wpadło trochę tagów więc mogę na nie spokojnie odpowiedzieć. Tag Kobieta kobiecie przywędrował do mnie od Reni - autorki bloga Szminką po lustrze, która właśnie obchodzi blogowe urodziny :) Zapraszam do niej :)

Zasady :

Wybierz 3 idealne wg Ciebie kobiety wg kategorii - perfekcyjna w swoim zawodzie, ideał urody, perfekcyjny styl i elegancja.
Reszta zasad jak w każdym tagu :)

Moim zdaniem tag jest trochę na wyrost bo nie ma idealnych kobiet, ale postaram się wskazać te, które moim zdaniem trochę się do niego zbliżyły - przynajmniej w tej jednej kategorii.


Zatem kategoria - perfekcyjna w swoim zawodzie

Zdjęcie pochodzi w wikipedii
Jeśli bycie królową można określić zawodem to moim zdaniem Elżbieta I była świetna. Najbardziej podobało mi się w niej to, że z uporem maniaka dążyła do tego co sobie zaplanowała. Nawet jeśli nie zawsze były to czyste zagrywki. Świetnie odnalazła się w świecie intryg, kłamstw i mężczyzn. Poza tym była bardzo "nowoczesną" kobietą. 
Wiecie, że Elżbieta się kąpała? Co jak na czasy, w których żyła, było uznawane za straszne dziwactwo. Co prawda robiła to średnio 4 razy do roku, ale kto by tam liczył :) skoro dla ówczesnych mężczyzn  szczytem czystości była biała koszula.

Ideał piękna
I tu mam problem bo podoba mi się tyle kobiet, że trudno wybrać tą jedną jedyną. Więc nagnę trochę zasady i pokażę trzy :)

Pierwsza Absolutnie Piękna Monica Belluci, która jak wino im starsza tym lepsza. Co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości.

Zdjęcie pochodzi ze strony hot-tapety.pl
 Angielska Róża -  Keira Knightley

Zdjęcie pochodzi ze strony www.genemagazine.com


I last but not least - kolejna angielka - Kate WinsletStyl i elegancja

Mówiąc szczerze moda to jest coś co jakoś specjalnie mnie nie rusza ale trzeba przyznać, że Marylin Monroe to kobieta, która stylowo wyglądała nawet w szlafroku
Tag przekazuję Karolinie i Kasi autorkom bloga http://womenlifeandart.blogspot.com/


1 komentarz:

  1. Jak sie postarasz bedzie i aparat:-):-):-) (znalazlam)

    OdpowiedzUsuń